Gymnázium Nad Kavalírkou

Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
Nad Kavalírkou 1/100
150 00  PRAHA 5
Tel.: 257210925Další rozcestí

Parkování

Vážení rodiče, prosíme Vás, abyste respektovali ZÁKAZ VJEZDU DO AREÁLU ŠKOLY.

Facebook GNK

Fanshop - Zakázková výroba triček, mikin a dalších produktů s potiskem

Světluška - Nadační fond Českého rozhlasu

Valid XHTML 1.0 Strict


^

Přihlásit se

Jméno:

Heslo:

? ?
Získat zapomenuté heslo

Hledat osobu

= Nepřehlédněte =

  • LK Schladming 2018, info kvarty - LK Schladming 2018, info schůzka úterý 28.3. v 9.30, v horní tělocvičně ...
  • LVK pro 2.B - Informace o lyžařském kurzu pro 2.B ...
  • DOPLATEK LK SCHLADMING 2018 ( kvinty) - DOPLATEK LK SCHLADMING 2018 do 18.10.2017 ...
  • Hlasování v soutěži Evropy 2 - Drazí spolužáci, i letos se jakožto ...
  • Noste svou školu! - trička a mikiny v novém :-) ...

Dnešní den

úterý 21.11.2017

svátek má Albert

Tipy a rady

Gymnázium
Nad Kavalírkou 1/100
150 00  PRAHA 5

Tel.: 257210925
^


Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
Nad Kavalírkou 1/100
150 00  PRAHA 5
http://www.kavalirka.cz/index.php
606617812
257210925

Exkurze a zájezdy

Informace o minulých i budoucích akcích pro studenty

Přehled exkurzí a výletů

 
Vedoucí a doprovod: E. Kiršbaumová a další učitelé Účastníci: studenti prim 

Adaptační kurz prim v Dobronicích

Na adaptačním kurzu to bylo super. Každý den jsme měli program. Naučila jsem se hrát T-bal a strašně mě to baví. V programu byl taky Robin Hood. To jsme šli po lese a plnili úkoly, až jsme nakonec došli do tábora, kde byl Robin se svou družinou. Abychom se mohli stát členy jeho družiny, tak jsme museli splnit čtyři úkoly: museli jsme se trefit sekerou do terče, střílet z luku a kuše, přenést míčky v naběračkách po určené dráze. Byla tam spousta dalších zábavných aktivit, mně se tam líbilo.
Jessica Šimková, 1. B
Adaptační kurz byl pro mě seznamovací tábor, nejhezčí, kterého jsem se kdy zúčastnil. Skamarádil jsem se se svými novými spolužáky, kteří jsou bezvadní. Líbila se mi také soutěž o nejhezčí závěrečný program. Nakonec jsme zvítězili my, ale obě představení byla pěkná a stála za vidění. Získali jsme ovocný dost, na kterém jsme si pochutnali. Domů jsem se sice těšil, ale na tenhle týden jen tak nezapomenu.
Daniel Klár, 1. A
Hurá! Jedeme na adapťák. Na srazu po sobě jenom po očku koukáme a jsme strašně tichá, zamlklá třída. V Dobronicích jsme si rozdělili pokoje a ubytovali se. Počasí nám přálo, bylo hezké. Dopoledne jsme kreslili a odpoledne zpívali. Dny prožíváme jak jinak, než sportovně. Po celou dobu nacvičujeme naší show „Prima A ví, jak se to dělá“. Zažíváme bojovky, navštívíme Bechyni, zjišťujeme velikost bot a velikost čepice velitele policie. Získáme 18 razítek a samozřejmě nakoupíme si časáky a sladkosti. Účastníme se sportovních turnajů a jsme ty nejlepší fanynky. Hasiči nam na louce vylili pěnu a v ní se krásně blblo… Týden utekl a my už nejsme ani náhodou ta tichá, zamlklá třída.
V. Majoberová, 1. A
Druhý den ráno bylo vše připraveno na to, aby mohl proběhnout všestrannostní závod.
Všichni jsme věděli, že závod to nebude jednoduchý, takže jsme se řádně připravili. Naše očekávání byla naprosto přesná. Závod to nebyl dlouhý, ale o to více těžký. Sice otázky typu: doplň číslo do řady, byly lehké, ale o to více nás překvapila otázka: do jaké řeky se vlévá řeka Lužnice a jestli je dané řeky pravým či levým přítokem. Na trase byly i další zajímavé úkoly, ale ty byly zaměřeny spíše na naši fyzickou zdatnost. Přejít kládu zvládl každý, ale mnozí neuspěli při pokusu přelézt z jedné divné houpačky na druhou. V cíli jsme byli udýchaní a zpocení, ale na tento skvělý závod nezapomeneme. Taky se mi líbila hra Boyar. V ní jsme plnili úkoly, z nichž nejvíce mě zaujalo provazové bludiště.
J. Sklenka, 1. A

Kdy: 3.9.2011 - 10.9.2011 Zadal: Šárka Blažíčková 

Patička stránky

| Úvod | O škole | Studium | Studenti | Učitelé | Předměty | Aktivity | Úspěchy | Aktuality | Fotografie | Odkazy | Kontakt |
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1, tel.: 257210925, e-mail:
Aktualizace: 1.9.2017    Web & Design: Mgr. Vladislav Válek    URL: http://www.kavalirka.cz/
Aktuální správce webu: Mgr. Šárka Blažíčková    URL: http://www.kavalirka.cz/

UPOZORNĚNÍ

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a vyšší a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další).
Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro vás.


Mapa stránky