Suplování:   Pátek 10.11.2017 (L 3)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

   

jiný

                 

1.B

 

jiný

                   

1.C

     

jiný

               

2.A

       

jiný

             

2.B

         

jiný

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

9.

10.

Baťka Jan

 

..

                   

Blažíčková Šárka

     

-

               

Cymbál Miloslav

 

..

Mz

Vaš

Vaš

Mz

           

Grabcová Klára

         

..

           

Janská Jana

 

Šr

Tm

                 

Petrášek Pavel

 

..

                   

Semorádová Martina

     

Be

Gr

Hv

-

..

       

Sládek Libor

 

..

..

                 

Smlsalová Alena

 

..

No

Fi

             

Vašková Jana

   

..

                 

Vlčková Eva

       

..

             

Vyskočilová Veronika

     

..

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

9.

10.

In1

 

Akce

 

Akce

Akce

             

In2

 

Akce

Akce

Akce

 

Akce

           

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Ict

Chl

 

odpadá

 

(Pe)

2.A

2.hod

Nj

N

(2.A)

supluje

Novák Jan

(Sm)

 

3.hod

Ict

A1

(3.C)

změna

Kocourková Zuzana

 

3.A

1.hod

Nj

N

(Jz1)

supluje

Šrollerová Jana

(Js)

3.B

2.hod

Tv

Chl

(TěH)

spojí

Mrázová Renáta

(Cb)

3.C

3.hod

Tv

Chl

(TěH)

spojí

Vašková Jana

(Cb)

 

4.hod

Tv

Chl

(TěD)

spojí

Vašková Jana

(Cb)

4.A

4.hod

Nj

N

(Jz1)

supluje

Silva Fialová Pavla

(Sm)

 

5a.hod

Ma

 

(M)

supluje

Haškovcová Jana

(Se)

4.B

3.hod

Nj

N

(4.B)

supluje

Matoušková Lucie

(Sm)

 

5a.hod

Tv

Chl

(TěH)

spojí

Mrázová Renáta

(Cb)

5.B

1.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Sl)

 

2.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Sl)

 

3.hod

Ict

Dív

(1.C)

změna

Charvátová Alena

 
 

4.hod

Ict

Dív

(1.C)

změna

Charvátová Alena

 

6.B

2.hod

Nj

N

(7.A)

supluje

Tomanová Dana

(Js)

 

4.hod

Ma

 

(7.A)

supluje

Grabcová Klára

(Se)

7.A

1.hod

Bi

sk1

(Bi4A)

navíc

Mojžíšová Pavlína

 
 

2.hod

Bi

sk1

(Bi4A)

navíc

Mojžíšová Pavlína

 
 

3.hod

Fy

 

(7.A)

supluje

Bergerová Lenka

(Se)

7.B

1.hod

Ch

sk1

(Ch)

navíc

Kindermannová Marie

 
 

2.hod

Ch

sk1

(Ch)

navíc

Kindermannová Marie

 

8.A

1.hod

Nj

N

 

odpadá

 

(Sm)

8.B

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Cb)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A (Dív), 2. hod - Vašková Jana

1.B, 1. hod - Baťka Jan, Petrášek Pavel

1.C, 3. hod - Blažíčková Šárka, Vyskočilová Veronika

2.A (A2), 4. hod - Vlčková Eva

2.B (Dív), 5a. hod - Grabcová Klára

BOBŘÍK INFORMATIKY - 1. - 2. ROČ., v učebnách informatiky:
1.A - 2. hod., dozor P. Petrášek, J. Vašková
1.B - 1. hod., dozor P. Petrášek, J. Baťka
1.C - 3. hod., dozor Š. Blažíčková, V. Vyskočilová
2.A - 4. hod., dozor Z. Kocourková, E. Vlčková
2.B - 5a. hod., dozor Z. Kocourková, K. Grabcová

 

Zpracováno v systému Bakaláři